برند اسکار

برند اسکار

شرکت اسکار(Oscar Kilit)  از سال 2000 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع قفل، لولاو لوازم جانبی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند را آغاز نموده است. این شرکت محصولات خود را با نام تجاری اسکار در بازار عرضه می‌نماید. برند اسکار به طور پیوسته به معرفی محصولات جدید برای صنایع برق، ساختمان‌سازی، ماشین‌آلات، خودروسازی و مبلمان می‌پردازد.

این شرکت برای اینکه بتواند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد علاوه بر عرضه محصولات عمومی به سفارشی‌سازی تولیدات خود براساس نیازهای مشتریان می‌پردازد. در این مقاله قصد داریم به معرفی برند اسکار بپردازیم، پس تا پایان با ما همراه باشید.

برند اسکار و معرفی محصولات آن

برند اسکار از سال 2000 که فعالیت خود را در ترکیه شروع کرده است، توانسته با معرفی انواع یراق‌آلاتی نظیر قفل‌های صنعتی و لولا به یکی از مطرح‌ترین عرضه‌کنندگان قفل‌های صنعتی و تابلو برق در سطح جهانی تبدیل شود. اسکار برای رسیدن به موفقیت علاوه بر کیفیت بالای خدمات خود رضایت حداکثری مشتریانش را هم مدنظر قرار داده است. همین موضوع باعث شده تا اسکار بتواند سهم بزرگی از بازار قفل‌های صنعتی و تابلوهای برق را به خود اختصاص دهد.

اسکار در بیانیه سازمانی خود اعلام می‌دارد که: “مشتریان ما زمانی به سراغ ما می‌آیند که با مشکل یا چالش جدّی مواجه شده باشند و ما با درک صحیح از این موضوع، وظیفه خود می‌دانیم که بهترین راهکارها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم”

برند اسکار توانسته با تمرکز بر تولید انواع یراق‌آلات به خصوص تجهیزات مورد استفاده در بدنه تابلوهای برق، ژنراتورها و ماشین‌آلات صنعتی و سفارشی سازی محصولات خود نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. خدمات پس از فروش مناسب باعث شده تا مشتریان با اعتماد و اطمینان کامل محصولات این برند را خریداری نمایند.

ویژگی‌های مهم برند اسکار

معرفی انواع قفل‌های برند اسکار

یکی از محصولات مهمی که برند اسکار عرضه می‌کند، قفل‌های تابلو برق می‌باشد. اسکار در تولید قفل‌های خود از پلی‌آمید و زاماک(Zamak)  استفاده می‌کند.

زاماک آلیاژ ترکیبی می‌باشد که قسمت بیشتر آن را فلز روی تشکیل می‌دهد و درصدی از فلزهای آلومنیوم، مس، منیزیم و آهن هم در آن وجود دارد. ویژگی مهم این آلیاژ صنعتی این است که زیر فشار بالا دچار شکستگی یا خم‌شدگی نمی‌شود. زاماک علاوه بر سختی بالا، استحکامی معادل فولاد ساختمانی دارد و همزمان ریخته‌گری آسان و شکل‌پذیری بالایی دارد. به همین دلیل از آن در صنایعی که ظرافت و استحام اهمیت دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در ادامه به معرفی انواع قفل‌های مورد استفاده در تابلوهای برق برند اسکار می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید تا با برخی از محصولات این شرکت بیشتر آشنا شوید.

  1. قفل کد 201

قفل کد 201 با زاویه چرخش 90 درجه کلید مناسب برای تابلوهای برق صنعتی می‌باشد.

قفل کد 201
قفل کد 201
  1. قفل کد P-201

قفل کد P-201 از برند اسکار در این قفل که از جنس زاماک است، زبانه از جنس فولاد انتخاب شده تا استحکام بیشتری را ایجاد کند.

قفل کد P-201
قفل کد P-201
  1. قفل 201PG

این قفل از برند اسکاردارای زبانه بلند از جنس فولاد است که می‌توان از آن در تابلوهای برق صنعتی یا کابین‌های کامپیوتری استفاده کرد.

  1. قفل مدل 204

قفل‌های پروانه‌ای برند اسکار دارای کلید سرخود هستند. در قفل مدل 204 نوع قفل سادگی باز و بسته شدن درب تابلو برق اهمیت بیشتری نسبت به امنیت آن دارد. تمامی اجزای این قفل از آلیاژ زاماک می‌باشد به همین دلیل از استحکام بالایی برخوردار است.

قفل مدل 204
قفل مدل 204
  1. قفل پروانه‌ای مدل 205

این قفل اسکار از جنس پلی‌امید است و زبانه آن از جنس فولاد ساخته شده تا استحکام بالایی را ارائه کند.

قفل پروانه‌ای مدل 205
قفل پروانه‌ای مدل 205
  1. قفل سیواکن کد 200 اسکار

قفل سیواکن کد 200 اسکار قفل در تابلوهای برق مدل سیواکن می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. جنس این قفل از آلیاژ زاماک می‌باشد.

قفل سیواکن کد 200 اسکار
قفل سیواکن کد 200 اسکار
  1. قفل پروانه‌ای کد 255

این قفل برند اسکاربا کلید سرخود و زبانه بلند در تابلوهای برق استفاده می‌شود.

قفل پروانه‌ای کد 255
قفل پروانه‌ای کد 255
  1. قفل کلیدی کد 232

این قفل با داشت کلید سوئیچی می‌تواند در تابلوهای برقی که امنیت در آنها اهمیت دارد به کار گرفته شود.

قفل کلیدی کد 232
قفل کلیدی کد 232
  1. قفل کلیدی کد 244

این قفل برند اسکاربا رویه پلاستیکی و زبانه فولادی همزمان زیبایی و استحکام را با یکدیگر به همراه دارد.

قفل کلیدی کد 244
قفل کلیدی کد 244
  1. قفل کد 238

این قفل با زبانه تدریجی که دارد به خوبی محکم می‌شود و به راحتی قابل باز شدن نیست. چنین قفلی برای تابلوهای برقی که عایق‌بندی صدا، گرما یا آب در آنها مهم است مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قفل کد 238
قفل کد 238

برند اسکار توانسته با تمرکز بر روی صنعت قفل‌سازی، محصولات و خدمات متنوعی را به مشتریان خود معرفی و عرضه کند. این شرکت با ارائه انواع قفل‌های خودرویی، ساختمانی و صنعتی طیف گسترده‌ای از مخاطبان را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

برند اسکار هم اکنون محصولات خود را بصورت گسترده در ایران و تحت نام ایران-اسکار عرضه می‌کند. بنابراین شرکت‌های سازنده تجهیزت صنعتی یا ساختمانی می‌توانند با سادگی محصولات این برند را از نمایندگی معتبر اسکار در ایران تهیه و در پروژ‌ه‌های خود مورد استفاده قرار دهند.

سخن آخر

در سالیان اخیر برند اسکار توانسته با معرفی انواع یراق‌آلات مورد استفاده در صنایع مختلف سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد. قفل‌های مورد استفاده در تابلو برق‌ها از جمله یراق‌آلاتی هستند که اسکار به تولید آنان می‌پردازد.